RENT A CAR

Levantin Inn

Sveti Stefan, Vukice Mitrovic 3

Numri i pyetjeve: 1075 Vizita: 66801

Numri i pyetjeve: 1075 Vizita: 66801

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Levantin Inn *** ndodhet në Sveti Stefan. Ajo ka dhoma të dyfishtë, trefishtë, apartamente dhe apartamente me pamje nga deti. Ka një pishinë para shtëpisë. Në dhomat e trefishtë ka një krevat dopio dhe një krevat të rregullt. Të gjitha njësitë janë me ballkon, janë të pajisura me dhoma / 1 / 2,1 / 3 /, apartamente / gjithsej 40 shtretër.Çdo njësi ka ajer te kondicionuar, TV, mini bar, tarracë, pishinë, parking. dyqane dhe restorante.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 150m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 468 086, 468 479, 468 206

+382 33 468 086

+382 33 468 206

Emri i pronarit

Lana Mikovic

Web site: www.levantin.me

Dërgo kërkesën