RENT A CAR

Apartamente MATKOVIĆ

Tivat, Mazina

Numri i pyetjeve: 434 Vizita: 41750

Numri i pyetjeve: 434 Vizita: 41750

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Matković janë të vendosura në afërsi të qendrës dhe marinës PortoMontenegro. Plazhi i qytetit dhe qendra janë 10 minuta më këmbë. Në dyqanin 150m, në qendër dhe plazh 700m.

Ne ofrojmë një apartament me katër shtretër dhe dy apartamente me tre shtretër, çdo apartament ka një mini kuzhinë, banjo, TV, internet wireless, ajer te kondicionuar, parking të sigurt dhe privat.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 700m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 200m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067832960

Emri i pronarit

Nada Matković

Web site: Apartmani Matkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën