RENT A CAR

Apartamente Manami

Tivat, 15 Nikšićka, Tivat 85320, Montenegro

Numri i pyetjeve: 120 Vizita: 8154

Numri i pyetjeve: 120 Vizita: 8154

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente Manami janë të vendosura në Tivat 300 m nga plazhi dhe 500 m nga qendra e qytetit. Porto Mali i Zi është 1 km larg, Tivat Aeroporti është 1.5 km larg. Ne ofrojme dy apartamente me nje hyrje te vecante ne katin e pare te shtepise familjare.

Apartament 1prej 40 m2 përbëhet nga 1 dhomë gjumi, kuzhinë me  dhe pllakë gatimi, banjo me dush dhe tarracë . Dhoma ka nje madhesi 180x200 cm. Kuzhina gjithashtu ka një divan që mund të shërbejë si një krevat shtesë. I pershtatshem per maksimumi 3 persona.

Apartament 2 metra katror prej 80 m2 përbëhet nga një kuzhinë me një pjatë dhe sobë në të cilën shtrati shtesë është një zonë gjumi me 2 shtretër, si dhe një dhomë gjumi me dy shtretër, një banjo me dush, një korridor dhe dy tarraca te bollshme. Numri i krevateve janë 90x200 cm në madhësi. I pershtatshem per akomodimin e 4 personave.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267306830

38232673313

06969259494

Emri i pronarit

Nada Maric


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën