RENT A CAR

Apartamente Lasta

Ujërat e mira, Veliki Pijesak

Numri i pyetjeve: 4191 Vizita: 10538

Numri i pyetjeve: 4191 Vizita: 10538

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamentet Lasta ndodhen në Dobra Voda (Veliki Pijesak) afër Barit në Mal të Zi dhe janë të kategorizuara me 3 yje. Apartamentet janë vetëm 50 metra nga plazhi Veliki Pijesak, i cili është një nga plazhet më të bukura dhe më të pastra në bregdetin malazez.Secili apartament (studio) ka nje mini kuzhine me ene te kompletuara, banjo, tarrace me pamje nga deti ose mali Lisinj, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet.Apartamentet përmbajnë nga tre deri në shtatë krevate dhe në afërsi të tyre ka dyqane, restorante, piceri, pastiçeri, furra buke, klube nate, fusha sportive, etj.Përfitoni nga çmimet promocionale në maj, qershor dhe shtator, për të shijuar paqe të plotë, diell të butë, det të pastër dhe të pastër.Ne ofrojmë përfitime të veçanta për grupe të organizuara turistësh (nxënës, studentë, punëtorë, alpinistë, sportistë, pensionistë...) gjatë gjithë vitit.Për të gjithë mysafirët që vijnë me makinë, ofrohet parkim.

Informacion dhe rezervime ne numrat e telefonit

+382 69 445 109   (Viber dhe WhatsApp) dhe +382 69 246 141

Ose vendosni e m:

Dërgo apartilasta @ live.com

Instagram @apartmanilasta

Apartamente në Facebook Lasta

MIRË SE VINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269445109

+38269246141

Emri i pronarit

Džepo Đurović

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën