RENT A CAR

Dhomat e Dubraves

Ujërat e mira, Dubrava

Numri i pyetjeve: 771 Vizita: 20570

Numri i pyetjeve: 771 Vizita: 20570

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Dhomat e Apartamente Dubrava janë të vendosura në Dubravë, pranë rrugës kryesore Bar - Ulqin. Largësia nga plazhi Veliki Pijesak është 500 metra, ndërsa restorantet, tregjet, furrat e bukës dhe stacioni i autobusëve ndërqytetor janë të vendosura 100 metra nga objekti.

Apartamentet jane te reja, te pajisura ne menyre moderne, cdo apartament ka hapesiren e vet parkimi, nje tarracë të madhe me pamje deti, banjo, kuzhinë të pajisur plotësisht, pjatalarëse, ajer te kondicionuar, TV LCD me kanale satelitore, WI-FI, sipërfaqe të mëdha qelqi me priza elektrike dhe dhoma ju mund të shikoni sunsets në Adriatik.

Ju mund të shihni ofertën, përmbajtjen dhe fotografitë e secilit prej apartamenteve në faqen tonë të internetit www.dubrava-rooms.me

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+49 157 5544 1467

+382 69 955 779

Emri i pronarit

Dubrava Rooms

Web site: http://www.dubrava-rooms.me/

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën