RENT A CAR

Apartamente BAZAR

Ulqini, Velika Plaza bb Rt Đeran

Numri i pyetjeve: 1740 Vizita: 88026

Numri i pyetjeve: 1740 Vizita: 88026

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh

Pishinë


Përshkrim

Apartamente Bazar janë të vendosura në fillim të një plazhi të madh në Ulqin. Vendndodhja e tyre unike e rrethuar nga natyra e bukur do të bëjë festën tuaj të paharrueshme.

Apartamente shkojnë nga 45 m2 në 100 m2 dhe janë të mobiluara shumë. Çdo apartament ka një korridor në hyrje, një banjo të pajisur plotësisht, një dhomë gjumi, një dhomë të gjallë, një kuzhinë, një dhomë ngrënie dhe një tarracë të madhe. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë TV kabllor dhe satelitor, internet të sheshtë dhe parking të sigurt. Megjithëse Vila duket e mrekullueshme, ajo është ndërtuar për nevojat e jo shumë vizitorëve (ka 7 apartamente), që do të thotë se rehati është dhënë për komoditetin dhe çdo apartament ka tarracën e vet të veçantë dhe një kënd të këndshëm për pushim.

Në 5 minuta më këmbë nga banesa, ka një plazh, ashtu si supermarketi i parë.

Gjithashtu, sipas dëshirave të mysafirëve, mund të organizohet një transfer. Ulje të veçanta gjatë muajve qershor dhe shtator, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit për më shumë informacion rreth çmimeve dhe disponueshmërisë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 4000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 300m

Objektet e fundit të shikuara

Online booking

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën