RENT A CAR

Apartamente Marina

e bardhë, Bijela 14

Numri i pyetjeve: 980 Vizita: 18030

Numri i pyetjeve: 980 Vizita: 18030

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Marina janë të vendosura në Bijela në breg të detit. Ne ofrojme dy apartamente me siperfaqe 30m2 me pamje nga deti te cilat perfshijne: kuzhine me ngrenje, banjo dhe dhome gjumi me nje krevat dopio dhe nje shtrat ne kat duke i bere te pershtatshme per 4 persona. Përveç këtyre dy njësive akomoduese, ne gjithashtu ofrojmë një apartament luksoz 60m2 me një dhomë gjumi të veçantë me një krevat dopio dhe një krevat në dysheme, me mundësinë e përdorimit të krevatit për shtrat, gjë që e bën këtë njësi akomodimi një kapacitet prej 4-6 persona. Të gjitha njësitë kanë TV, ajer te kondicionuar, qasje në internet dhe një tarracë të veçantë. Ne ofrojmë mysafirët tanë parkim falas, shtretër falas diellit dhe cadra. Bëhu mysafiri i parë në apartamentet tona të rinovuara sapo me një sërë mobiljesh dhe teknikash të reja.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 2m

Në dyqan: 1000m

Në restorant: 450m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381604941454

Emri i pronarit

Petar L.


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Dërgo kërkesën