RENT A CAR

Apartamente LUKIC

ngushëllim, Utjeha b.b.

Numri i pyetjeve: 1230 Vizita: 54285

Numri i pyetjeve: 1230 Vizita: 54285

Shtoni në të preferuarat

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar strehim në Mal të Zi, në bregdetin e Adriatikut, ju doni të kaloni një pushim në këtë parajsë të vogël mesdhetare ku erërat e detit dhe maleve të kalojnë dhe shpirti dhe trupi të vijnë në harmoni të plotë me natyrën e paprishur zgjedhin apartamentet tona. Ne do të përpiqemi t'ju ndihmojmë me harmoninë e natyrës dhe mikpritjes që, së bashku me vendndodhjen e apartamenteve tona, pranë detit, janë pasuria kryesore e njohjes sonë. Apartamente janë të vendosura në një vend të qetë ku mund të shikojnë valët dhe britmat e pulëbardha. Banesat kanë parkingun e tyre. Në afërsi të menjëhershme, ka një përzgjedhje të gjerë të kafeneve, restoranteve, dyqaneve ushqimore dhe sporteve. Plazhi, i cili ndodhet pak më poshtë Apartament Lukic, është pothuajse gati. Uji i pastër është dhurata e vërtetë e këtij vendi, i cili është i njohur për tifozët e zhytjes dhe peshkimit nënujor. Ne do të jemi mysafirët tanë, si ushtarë të mirë në shërbimin që zgjedhim turizmin si të ardhmen tonë dhe ne presim që ju të vini në shtëpitë tona me ndërgjegje dhe padurim.

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 065 548

Emri i pronarit

Pero Lukic

Dërgo kërkesën