RENT A CAR

Apartamente DIKAN

Herceg Novi, SAVE KOVACEVICA

Numri i pyetjeve: 2952 Vizita: 47241

Numri i pyetjeve: 2952 Vizita: 47241

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Shtëpia ndodhet pranë Hotel "PLAZA" në Herceg Novi. Ne kemi disa njësi akomodimi që janë të pajisura me të gjitha pushimet e nevojshme dhe relaksim për ju. MIRESEVINI
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069421607

Emri i pronarit

Sofija Novovic

Dërgo kërkesën