RENT A CAR

Apartamente POZNANOVIC

Herceg Novi, Njegoseva 87b

Numri i pyetjeve: 5500 Vizita: 106420

Numri i pyetjeve: 5500 Vizita: 106420

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Poznanoviç ka 4 apartamente: 1 dopio, 1 trefishtë dhe dy apartamente me katër krevate.

Pamja, përmbajtja, vendndodhja dhe çmimet e apartamenteve mund të shihen në faqen tonë të internetit www.apartmanipoznanovic.com Apartamente kanë pamje nga deti.

Apartament dyfishtë APP10 është një apartament studio me kuzhinë dhe banjo. Apartamenti ka një krevat dopio për dy persona. Shtrati për fëmijë dhe tavolina për fëmijë janë në dispozicion. Sipërfaqja e banesës pa një tarracë është 21m2, dhe ka një tarracë prej 12m2. Në tarracë ka një tavolinë me dy karrige, dy cadra dhe një ombrellë.

Apartament tre-krevat APP2 është një apartament studio me kuzhinë dhe banjo. Apartamenti ka një krevat dopio për dy persona dhe një kolltuk që hapet dhe kthehet në një shtrat të rehatshëm për një person. Shtrati për fëmijë dhe tavolina për fëmijë janë në dispozicion. Sipërfaqja e banesës pa një tarracë është 30m2 dhe ka një tarracë prej 30m2. Në tarracë ka një tavolinë me tre karrige, dy loungers, një ombrellë të madhe dhe të vogël, dush për fëmijë dhe një rrëshqitje fëmijësh.

Apartament katër-krevat APP2A është një apartament me dy dhoma me një kuzhinë dhe një banjo. Në apartament ka një krevat francez për dy persona dhe dy shtretër në dhomë gjumi. Shtrati për fëmijë dhe tavolina për fëmijë janë në dispozicion. Sipërfaqja e banesës pa një tarracë është 30m2 dhe ka një tarracë prej 8m2. Në tarracë ka një tavolinë me katër karrige, një krevat portativ dhe një ombrellë.

Katër apartament shtrati APP9 është një apartament me dy dhoma gjumi me kuzhinë dhe banjo. Apartamenti ka një krevat dopio për dy persona dhe një krevat dopio për dy persona në dhomë gjumi. Shtrati për fëmijë dhe tavolina për fëmijë janë në dispozicion. Sipërfaqja e banesës pa një tarracë është 35m2 dhe ka një tarracë prej 40m2. Në tarracë ka një tavolinë me katër karrige, dy loungers, një ombrellë të madhe dhe të vogël, një dush për fëmijë dhe rrëshqitje për fëmijë.

Çdo apartament ka TV kabllor, internet Wi-Fi, ajer te kondicionuar, hekur, tharëse flokësh dhe kuzhinë të pajisur plotësisht. Shtrati për fëmijë dhe tavolina për fëmijë janë në dispozicion. Bedding ndryshohet në pesë ditë, dhe nëse është e nevojshme më shpesh. Peskiri po ndryshon çdo ditë. Në kohën tonë të shfaqjes, ne do të lavanim falas.

Apartamente me tarraca janë të shënuara.

Lokacioni: Herceg Novi - Plazhet e ngrohta janë të vendosura në 150m rreth 3-4min. nga apartamentet tona. Njëra është me rërë, një tjetër është me gurë, dhe e treta është konkrete. Dyqani është 50 metra larg. Qendra e vjetër e qytetit është një 10-minuta në këmbë nga banesat tona. Igalo Qendra është një 10-minuta në këmbë nga banesat tona. Çdo gjë është afër, kështu që ju mund të shkoni kudo me rërë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 450m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267611101

+381643049016

Emri i pronarit

Jagos Poznanovic

Web site: www.apartmanipoznanovic.com

Dërgo kërkesën