RENT A CAR

Villa GLISOVIC

Risan, Strp bb 85337,Risan, Kotor

Numri i pyetjeve: 612 Vizita: 48372

Numri i pyetjeve: 612 Vizita: 48372

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Vilë - Glisovic - është e vendosur në një vend të vogël të qetë Strp (gjiri i Boka Kotorska) dhe është vetëm 10 metra larg detit. Vilë përbëhet nga dy apartamente: një apartament luksoz prej 90m2 dhe një apartament prej 55m2 + një tarracë prej 35m2, 45 dhe 25m2 Apartamente dhe apartamente janë të pajisura plotësisht dhe ofrojnë strehim të rehatshëm për turistët.Në frontin e vilës ka një kopsht prej 88m2 që ofron gjallë një ditë të tërë.E gjithë ditën, nga Strpa, gjendet qyteti antik i Risanit. Qytet i mrekullueshëm mesjetar i Kotorrit është 20 km larg qytetit dhe është gjithmonë i ngrohtë i mirëpritur për turistët e shumtë.Vila -Glisoviq ofron strehim të rehatshëm për 20 turistë.Një det i pastër, ajër, bukuritë natyrore të qytetit dhe gji, ushqim deti dhe mirësjellja e qytetarëve të këtij qyteti të vogël janë arsye të mëdha Ju kaloni pushimet tuaja këtu.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në dyqan: 2000m

Në restorant: 2000m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 649650443

Emri i pronarit

Branka Glisovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën