RENT A CAR

Apartamente Royal Lux

Sutomore, Vuka Karadžića, Sutomore, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 668 Vizita: 13912

Numri i pyetjeve: 668 Vizita: 13912

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente janë të vendosura 300 metra nga deti. Ne kemi një apartament, apartamente për 4 dhe 5 persona.

Apartamente janë të pajisura në mënyrë moderne, dhe ata kanë gjithçka të nevojshme për qëndrimin tuaj të përsosur. Parkimi është në vend.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 170m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267602127

Emri i pronarit

Milic Milica

Web site: www.apartmentsroyallux.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën