RENT A CAR

Apartamente Die House

Igalo, Njegoseva 143

Numri i pyetjeve: 1230 Vizita: 36984

Numri i pyetjeve: 1230 Vizita: 36984

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

KONTAKTI I SHPREHUR NGA TELEFONI 00382 68 595 980

Ne ofrojmë pajisje moderne të pajisura në bregun e detit në Igalo. Apartamente kanë një kuzhinë, banjo, dhoma gjumi të veçanta, ajer te kondicionuar, internet, kabllo ... Ideal për pushime familjare.

Çmimet janë të pranueshme dhe ju lutemi na telefononi në telefon.

Lexo më shumë

Vend

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 595 980

Emri i pronarit

Banjo Buric

Dërgo kërkesën