RENT A CAR

Apartamente SIMIC

Buljarica, Djurdjevo brdo bb

Numri i pyetjeve: 5132 Vizita: 140733

Numri i pyetjeve: 5132 Vizita: 140733

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi dhe një dhomë gjumi me krevat dopio. Sipërfaqja është 35 m2. Ata kanë një pamje të bukur të detit, si dhe një kuzhinë, banjo, tarracë, TV kabllor, ajer te kondicionuar. Parkimi është në dispozicion. Për të gjithë informacionin e mëtejshëm ne jemi në dispozicionin tuaj. MIRESEVINI!

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 500m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

068 683 051

Emri i pronarit

Branko Simic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën