RENT A CAR

Apartamente PAPILLON

Petrovac, Mirista b.b.

Numri i pyetjeve: 3474 Vizita: 71456

Numri i pyetjeve: 3474 Vizita: 71456

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë 4 apartamente. Ata janë të gjitha në një vend shumë të mirë 100 deri në 150 metra nga plazhi kryesor në Petrovac. 1). Apartament 'Papillon' I eshte nje apartament me dy dhoma gjumi te ndare, dhome ndenje, ngrenje, kuzhine, tre tualete dhe nje tarracë. Ka 75m2, secila dhomë është e ajrosur dhe e pajisur plotësisht për një qëndrim të këndshëm. Është i përshtatshëm për 4 deri 9 persona. 2). Apartament 'Papillon' II është me një dhomë gjumi të veçantë, dhomen e ndjenjes, dhomë ngrënie, kuzhinë, tualet dhe tarracë. Ka 40m2, me ajër të kondicionuar dhe të pajisur plotësisht. Është i përshtatshëm për 3 deri 5 persona. 3). Studio-Apartament 'Papillon' I është studio e mobiluar dhe e pajisur plotësisht për të qëndruar familje me 4 anëtarë. Ndodhet 100 metra larg plazhit kryesor dhe shëtitores në Petrovac. 4). Studio-Apartament 'Papillon' II është studio e mobiluar dhe e pajisur plotësisht për të qëndruar familje me 3 anëtarë. Ndodhet 100 metra larg plazhit kryesor dhe shëtitores në Petrovac.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)
Dërgo kërkesën