RENT A CAR

Apartamente MARKOVIĆ

Sutomore, Apartmani Montemare, 57 Ulica Zelen, Brca, Montenegro

Numri i pyetjeve: 4893 Vizita: 206690

Numri i pyetjeve: 4893 Vizita: 206690

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente tona janë të vendosura në fund juglindore të plazhit Sutomore në pjesën më të bukur të Sutomore. Apartamente me dy ose tre shtretër, një banjo dhe një aneks kuzhine, po përballen në lindje, njëra me një tarracë të madhe dhe një tjetër ballkon francez me pamje të bukur. Banesat me tre deri në pesë shtretër janë të orientuara nga perëndimi me tarraca të mëdha me pamje nga deti. Apartamenti i vogël dhe i madh në të njëjtin kat mund të përdoret si një hapësirë unike, me dy dhoma gjumi dy banjo dhe një dhomë të gjallë. Të gjitha apartamentet janë të ajrit të kondicionuar dhe kanë një lidhje interneti. Ne kemi një tarracë të madhe, 40m2, të përshtatshme për të luajtur fëmijët dhe për të përgatitur kokrra. Ne gjithashtu kemi një hapësirë parkimi të mbuluar.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 1500m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 63 142 1951

+38269421120

00381631421951

Emri i pronarit

Jadranka Markovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën