RENT A CAR

Apartamente Vitic

Sutomore

Numri i pyetjeve: 1335 Vizita: 68142

Numri i pyetjeve: 1335 Vizita: 68142

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente janë të pajisura me një dhomë gjumi, kuzhinë të pajisur, banjo, TV, ajer te kondicionuar, internet dhe tarracë me pamje nga deti, largësia nga shtëpia në plazh është 550m. për periudhën deri më 15 korrik dhe pas 1 shtatorit, ato janë 6 euro për person, që do të thotë trefishtë 18 euro dhe katërmbëdhjetë euro në ditë.Në periudhën nga 15 korriku deri më 1 shtator ato janë 10 euro për person, që do të thotë 30 EUR trefishtë, dhe katër shtrat 40 euro në ditë. Në këtë çmim, tatimi i qëndrimit paguhet. Sutomore është një vend tërheqës turistik, i cili garanton një qëndrim dhe shpenzime të rehatshme. Të jem mysafirët tanë, ju premtojmë një festë cilësore dhe mikpritje miqësore, besoj se ju do të vini si mik dhe nga këtu do të shkoni si mik. Për më shumë informacion, ju lutemi na kontaktoni me email ose telefon.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 550m

Në plazh: 550m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 550m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267653797

+38230378280

+38268743620

Emri i pronarit

Marina Vitic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën