RENT A CAR

Apartamente Rosic

Tivat, Obala Filipa Milosevica BB

Numri i pyetjeve: 2071 Vizita: 65670

Numri i pyetjeve: 2071 Vizita: 65670

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Rosic janë të vendosura në Seljanov, pjesa më e bukur e Tivarit, 30 metra nga deti dhe plazhi më i afërt. Ata arrijnë në qendër të qytetit duke ulur pranë detit në 10-15 min. Parking privat është siguruar për mysafirët që vijnë me automjetin e tyre. Dyqani më i afërt është 20 metra larg, si dhe një piceri-restorant ngjitur. Të gjitha apartamentet kanë një kuzhinë me një frigorifer, një banjo private me tharëse flokësh, TV kabllor me LCD TV, internet wireless, ajer te kondicionuar, pajisje hekurosjeje dhe ballkon i bollshëm (kati i dytë dhe i tretë me pamje nga deti). Apartamente të mëdha kanë një dhomë gjumi të veçantë dhe dhomen e ndjenjes, ndërsa lloji i vogël i kombinuar dmth. Ata kanë një dhomë të gjallë më të madhe me shtretër. Mirë se vini!
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 900m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67685056

Emri i pronarit

Jovan Rosic

Dërgo kërkesën