RENT A CAR

Apartamente Dasic

Bar, Ul. Susanjska br 4, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 3533 Vizita: 5474

Numri i pyetjeve: 3533 Vizita: 5474

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Dasic janë të vendosura në vendpushimin turistik të Sussanj, mbi plazh kryesor nga të cilat ne jemi 300 metra larg. Qyteti është i qetë dhe i qetë, ideale për pushime. Rrëshqitja jonë e tokës është një hije unike natyrore e një pylli pyjor shekullor. Në afërsi të tij ka plazhe me rërë Sutomore (5 km), kanioni (15 km), dhe një numër të plazheve më të vogla.Ne ofrojmë 9 apartamente studio, 2 apartamente luksoze, dhe dy apartamente gjumi (80m2) me një tarracë të madhe. Ndërtesa ka një oborr, kuzhinë verore, parking dhe pa tel.Çmimet ndryshojnë në varësi të periudhës kur dëshironi të na vizitoni dhe numrin e njerëzve në apartament. Për një apartament studio çmimet shkojnë nga 20-35 euroLuks 40-60Apartament 40-70Më shumë për ne, si dhe vende interesante (me monumente kulturore dhe historike), peisazhet më tërheqëse dhe natën mund të gjeni më shumë informacion në profilin tonë në Facebook - Apartmani Dasic.
Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 300m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67555876

+38267613027

Emri i pronarit

Duda Dasic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën