RENT A CAR

Apartamente Franicevic

Petrovac, Obala 9

Numri i pyetjeve: 2469 Vizita: 68081

Numri i pyetjeve: 2469 Vizita: 68081

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Franicevic janë të vendosura në zemër të qytetit të vjetër të Petrovac, vetëm 20 metra nga plazhi. Edhe pse ata janë në qendër ku të gjitha ngjarjet kryesore, restorantet, kafenetë dhe klubet e natës mbrohen nga zhurma e shpërthimit të verës. Të gjitha apartamentet janë të njëjta me madhësi 52.5m2 dhe përbëhen nga një dhomë gjumi, dhomen e ndjenjes, dhomë ngrënie, kuzhinë, banjo dhe tarracë. Ato përmbajnë dy shtretër francezë, krevat ndihmës dhe, nëse është e nevojshme, një shtrat për fëmijë, prandaj është ideale për 4 ose 5 persona. Apartamente janë të pajisura plotësisht me ajër të kondicionuar, TV kabllor, kasafortë, derë të verbër dhe video survejimi në hekuri, tharëse flokësh, sobë dhe enë kuzhine mirën. Gjithashtu, ne kemi një çupë të përditshme të vizituar apartamente.
Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069 603 835

Emri i pronarit

Franicevic Jovo

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën