RENT A CAR

Apartament L Pallati

Budva, 57 4. Proleterske, Budva, Montenegro

Numri i pyetjeve: 240 Vizita: 8721

Numri i pyetjeve: 240 Vizita: 8721

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

  • Apartament L Palace është e vendosur në plazhin e Mogren, 500 metra nga plazhi dhe ofron një tarracë dhe WiFi të lirë.

Apartamenti ka një TV të sheshtë dhe një banjo private me tualetin e lirë, tharëse flokësh dhe dush. Një mikrovalë, frigorifer, gatim vatra dhe furnelë elektrike janë në dispozicion.

Mund të marrësh me qira një makinë në objekt.

Aqua park Budva ndodhet 2.4 km nga apartamenti L Pallati. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Tivat, 16 km nga prona.

Lexo më shumë

Vend

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267670076

Emri i pronarit

Ivica Janovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën