RENT A CAR

Sarap apartamente

Budva, Gospostina 29

Numri i pyetjeve: 1710 Vizita: 47480

Numri i pyetjeve: 1710 Vizita: 47480

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse keni ëndërruar ndonjëherë të jetoni pranë detit, ky apartament luksoz urbanistik e bën ëndrrën tuaj të vërtetë. Përjetoni një atmosferë në shtëpi në apartamentet tona të pajisura plotësisht. Apartamente Sarap ju ofrojnë vendin perfekt për akomodim relaksues, luksoz dhe komod dhe atmosferë të ngrohtë. Ne jemi të vendosur në zemër të Budvës, në afërsi të hotelit Avala Resort & Villas, në afërsi të qytetit të vjetër dhe kafe plazhi Kreu Richard, plazh Mogren dhe shumë restorante dhe kafene. Apartamente janë krejtësisht të reja. Çdo apartament është një histori për veten, me dizajnin dhe ngjyrat e tij të dallueshme. Apartamente të përbëhet nga dhomë të gjallë, dhomë të veçantë ngrënie, dhomë gjumi, kuzhinë të pajisur plotësisht me të gjitha pajisjet e nevojshme. Për mysafirët ka kanale TV kabllor, internet wireless. Ne gjithashtu ofrojmë parkim në garazhin tonë. PËRMBAJTJA: Kuzhina dhe banjo të pajisura plotësisht me të gjitha pajisjet e nevojshme Free Wi-Fi Internet LED TV dhe DVD player kabllor TV sigurt Air-condition mirëmbajtja apartament Liri shtrati dhe peshqir në dispozicion. Lavatrice për fëmijë me kërkesë PAGESA DHE ANULIMI Tarifat mund të ndryshojnë pa paralajmërim. Kur një rezervim është konfirmuar me marrjen e një depozite, kuota e cituar do të nderohet. Për të konfirmuar një rezervim, merret një depozitë prej 30%. Bilanci i papaguar është i pagueshëm në tërësi pas mbërritjes. Taksa e qytetit është 1,60 € për person për një natë. Kur një rezervim anulohet, Guest do të humbasë shumën e depozitës. Metodat e pagesës diskutojnë me pronarin. Kontrolloni pas orës 14:00, shikoni deri në orën 10:00. VENDI I PARKIMIT NË GARAZHE Nëse është e nevojshme, ju mund të merrni me qira një hapësirë parkimi në garazh, e cila gjendet në bodrum. Nëse arrini me makinë, sigurohuni që të njoftoni parkimin e librit të rendit. Ne flasim malazez, anglisht dhe hungarez. Ju mirëpresim!

Lexo më shumë

Vend

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38269082304

Emri i pronarit

Svetlana Vuckovic

Web site: www.sarapapartments.com


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën