RENT A CAR

Apartamente Tamaris

Igalo, 58 Obala Nikole Kovačevića 18,Herceg - Novi, Montenegro

Numri i pyetjeve: 590 Vizita: 15224

Numri i pyetjeve: 590 Vizita: 15224

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Apartamente Tamaris me pamje nga deti, janë të vendosura në qendër të Igalo, 20 metra nga plazhi "Tamaris" dhe "Nautilis" dhe 100 metra nga plazhi "Bjelo mulo". Apartamente përbëhen nga tre njësi akomodimi në katin e parë të një shtëpie private, një me dhomë gjumi dhe dy apartamente studio. Të gjitha ofrojnë strehim me ajër të kondicionuar me një kuzhinë, banjo, tarracë të pajisur plotësisht me pamje nga oborri dhe qyteti.

Free Wi-Fi dhe TV kabllor janë në dispozicion për mysafirët.

Në afërsi të afërt, 10-200 metra nga banesat, ka restorante, kafene, furra buke, qendra tregtare, butiqe, barnatore, zyrë postare, si dhe stacion i autobusëve të qytetit dhe zonës së taksive.

Parking privat për një pagesë shtesë prej 5 euro / ditë, ndodhet 20 metra nga banesa.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 50m

Në plazh: 10m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

46704287769

0038268043334

Emri i pronarit

Dragana Beko


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën