RENT A CAR

Apartamente Dolphin

Sutomore, ul. Kosovska bb

Numri i pyetjeve: 721 Vizita: 35070

Numri i pyetjeve: 721 Vizita: 35070

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pishinë


Përshkrim

Apartamente familjare Kovacevic janë të vendosura në cep të rrugëve të Cara Lazara dhe Kosovska. Ne jemi të vendosur 700m nga plazhi kryesor i qytetit dhe të njëjtën distancë nga plazhet e Strbin dhe Maljevik.Ne kemi 6 apartamente studio, 2 apartamente me dhomë gjumi të veçantë, dhoma dyshe dhe suitë luksoze.Këto apartamente kanë: banjo, kuzhinë, ajer te kondicionuar, TV dhe tarracë. Ndërtesa është e rrethuar nga një oborr i madh dhe pishinë, si dhe një tarracë me tarracë në tarracë. Parkimi ofrohet për makinën tuaj.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267853397

Emri i pronarit

Kovacevic Jovica

Web site: www.delfinapartmani.me

Dërgo kërkesën