RENT A CAR

Apartamente MD Lux 2

Sutomore, 2 Mirošica 2, Sutomore 85335, Montenegro

Numri i pyetjeve: 72 Vizita: 5257

Numri i pyetjeve: 72 Vizita: 5257

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente MD Lux 2 janë të vendosura në Sutomore, pranë Suvi Potok, larg plazhit të qytetit rreth 15 minuta më këmbë. Ndërtesa përbëhet nga dy ndërtesa, është krejtësisht e re, e ndërtuar në vitin 2016, kur mori mysafirët e parë.

Apartamente janë katër-krevat dhe gjashtë-krevat dhoma, me një kuzhinë të pajisur plotësisht me një dhomë ngrënie, një banjo me dush dhe peshqir, një ballkon (shumica e apartamenteve) dhe të gjithë kanë ajer te kondicionuar, TV dhe pa Wi-Fi.

Apartament 1/3 + 1 (35-45m2) ka një krevat dopio dhe një krevat të veçantë në dhomë gjumi, dhomë që jetojnë me divan qoshe, kuzhinë me dhomë ngrënie, banjo dhe ballkon .

Apartament 1/6 (100m2) ka dy dhoma gjumi, secila me një krevat dopio dhe një krevat tek, dhomë që jetojnë me divan qoshe, kuzhinë me dhomë ngrënie, banjo me makinë larëse dhe ballkon i gjerë .

Ekziston edhe një tarracë të madhe të përbashkët diell për mysafirët. Gjithashtu në oborrin e vilës ka një Barbecue, të cilin mysafirët mund të përdorin, dhe ka edhe pingpong brenda objektit, si dhe shërbimin me qira të biçikletave. Ndërtesa ka hapësirën e saj të parkimit, e cila nuk ngarkon përveç kësaj. Ekziston mundësia e transferimit të organizuar nga / në aeroport për një pagesë shtesë.

GPS koordinatat: 42.146289, 19.038803

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 500m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 5m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267316192

Emri i pronarit

Micunovic milan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën