RENT A CAR

STELLA DEL MARE APARTAMENTS

Risan, Strp bb,Risan

Numri i pyetjeve: 119 Vizita: 8146

Numri i pyetjeve: 119 Vizita: 8146

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Në fshatin e vogël peshkimi Strp, në zemër të Boka Kotorska, gjiri i bukurisë unike natyrore, janë të vendosura apartamente Stella del Mare. Ujërat e kulluara, pamja idilike e Perastit dhe ishujt e Shën Gjergjit dhe Zojës së Skrpjesës e bëjnë diellin të jetë vendi ideal për një pushim të qetë dhe relaksues jashtë zhurmës dhe turmës së qytetit.

Për shkak të afërsisë me gjirin e Gjirit të Kotorrit, qytetet Kotor dhe Herceg Novi, dhe vetëm 3 km nga Risen, ish kryeqyteti i shtetit ilir dhe 6 km nga qyteti i vjetër Perast, ky vend gjithashtu ofron kushte të shkëlqyera për ata që preferojnë një pushim aktiv.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 2500m

Në plazh: 20m

Në dyqan: 2500m

Në restorant: 2500m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038267539265

0038269390505

0038267845710

Emri i pronarit

Ana Bilafer

Web site: www.stelladelmare.me


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën