RENT A CAR

Apartamente Ruzmarin

Kumbor, Kumborskih ribara 51c, Kumbor, Montenegro

Numri i pyetjeve: 714 Vizita: 2146

Numri i pyetjeve: 714 Vizita: 2146

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente moderne, komode, me një dhomë gjumi, sipërfaqe 35 m2, të vendosura në një distancë prej 5o m nga zona e këmbësorëve dhe hoteli Iberostar Kumbor, dhe 2oo m nga kompleksi Porto Novi. Afër apartamentit në një distancë prej 1oo deri 2oo m ka disa plazhe. Kumbor është një fshat i vogël dhe i qetë peshkimi ideal për pushime, i cili është 5 km larg Herceg Novi. Apartamenti përbëhet nga një dhomë e gjallë me një kuzhinë moderne të pajisur plotësisht, një dhomë të veçantë me një krevat dopio, një korridor, një banjo moderne me dush dhe një ballkon. Apartamentet janë të përshtatshme për deri në 4 persona. Ata kanë Wi-Fi, TV kabllor dhe parkim falas private. Çmimet e qirasë së apartamenteve ndryshojnë nga 4o-6o euro në varësi të datës së akomodimit. Apartamentet përbëhen nga tre njësi akomodimi të ndara.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

38267278777

38267467748

Emri i pronarit

Stanko Petrovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën