RENT A CAR

Apartamente Delibašić Šušanj

Bar, 6 Jovana Jovanovića Zmaja, Bar 85000, Montenegro

Numri i pyetjeve: 101 Vizita: 5651

Numri i pyetjeve: 101 Vizita: 5651

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Apartamente Delibašić janë të vendosura në Šušanj, vetëm 400 metra nga plazhi i madh me rërë, 300 metra nga stacioni i autobusëve, 250 metra nga stacioni i trenit. Ai ndan aeroportin në Podgoricë, si dhe në Tivat vetëm gjysmë ore deri në një orë ngarjeje. Gjithashtu për të njëjtën kohë mund të arrini plazhet e shumta në bregdetin tonë.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 5m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067233711

067222197

Emri i pronarit

Branko Delibasic

Dërgo kërkesën