RENT A CAR

Apartamente MD-LUX

Sutomore, Ulica Zelen

Numri i pyetjeve: 1722 Vizita: 61262

Numri i pyetjeve: 1722 Vizita: 61262

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente MD LUX janë të vendosura në pjesën më të bukur të SUtomore në idelin Zelen rrugë për pushime dhe në afërsi të plazhit. 8 apartament është identike, me një dhomë gjumi dhe dhomë të madhe të jetesës. Apartamente janë të pajisura me TV, ajer te kondicionuar, TV kabllor dhe internet. Numri maksimal i personave për apartamente është 6 persona. Të dy apartamentet janë në krye me tarraca të mëdha. Pamja ideale e plazhit dhe e tërë Sutomore Numri maksimal i njerëzve për këto apartamente është 4 dhe ne ofrojmë një studio që ndodhet në bodrum, i cili gjithashtu është i pajisur plotësisht dhe numri maksimal i njerëzve është 3.

Çmimi shkon nga 40-80 euro për apartament dhe në varësi të afatit. Hyrja në ndërtesë, korridoret dhe parkimi mbulohen nga mbikëqyrja me video.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

067465201

Emri i pronarit

Micunovic milan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën