RENT A CAR

Apartamente Rabbit

Budva, Dositejeva bb

Numri i pyetjeve: 970 Vizita: 34836

Numri i pyetjeve: 970 Vizita: 34836

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

"Rabbit" dhoma dhe apartamente janë të vendosura në qendër të Budvës (afër shkollës fillore të vjetër) dhe janë të vendosura në një pjesë shumë të qetë të qytetit. Të gjitha kapacitetet e akomodimit janë të pajisura me ajer te kondicionuar, TV, lidhje interneti (kabllo / w-liri), ... Përveç këtyre, apartamentet kanë edhe kuzhina moderne. Ne kemi shërbimin tonë të përditshëm higjienik (peshqir, letër higjienike, sapun, pastrim ...). Ne kemi një hapësirë parkimi të mbyllur të mbikqyrur nga shërbimi i sigurisë për 24 orë.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 300m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 50m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 69 023 930

Emri i pronarit

Milovan Zec

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën