RENT A CAR

Apartamente SIJERKOVIC

e bardhë, Obala bb

Numri i pyetjeve: 1887 Vizita: 62544

Numri i pyetjeve: 1887 Vizita: 62544

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Në bregun e detit në Bijela në plazhin më të madh me rërë po marr me qira apartamente të trefishtë dhe katërfishtë (studio dhe apartamente me dy dhoma gjumi) Apartamente kanë një kuzhinë të pajisur plotësisht, banjo, një ose dy dhoma gjumi me TV, ajër të kondicionuar dhe internet wireless. Gjithashtu siguroi parking për veturën. Shumë e përshtatshme për familjet me fëmijë, sepse nga oborri ynë po del në plazh. Normat e lira për maj, qershor dhe shtator
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269046585

Emri i pronarit

Dragan Sijerkovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën