RENT A CAR

M APARTAMENTET

Ujërat e mira, E851, Dobra Voda, Montenegro

Numri i pyetjeve: 295 Vizita: 8680

Numri i pyetjeve: 295 Vizita: 8680

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

M APARTMENTS 2 është një objekt që përmban 9 njësi të veçanta akomodimi, secila me një banjo dhe një tarracë. Njësitë e akomodimit janë të dyfishta, të trefishtë dhe katërfish. Secili ka një aneks kuzhine me të gjitha pajisjet, një tarracë me tavolinë dhe karrige, wi-fi, vend parkimi brenda ndërtesës ....

M APARTMENTS 2 janë të vendosura në një pjesë të qetë. Ju mund të shijoni në oborrin e kësaj objekti çdo ditë ose natë nën hijen e Kivi të pasur. Plazhi Veliki Pijesak, i njohur për muzgun e tij karakteristik, është me guralecë. Plazhi është i pasur me përmbajtje të shumta që do të plotësojnë qëndrimin në plazh. Në këtë vend ka dy plazhe më të vogla Trlila dhe Mala Plaža. Ulqini i Madh plazhi është 40 minuta me makinë larg, Bar është një makinë 15-minuta larg. Kjo klimë është e pasur me karakteristika historike dhe kulturore, si një ofertë e pasur me specialitete gastronomike. Zona Bar është e njohur për prodhimin e saj të një prej vajrave më të vlefshme të ullirit, salcë soje. Na vizitoni!

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 400m

Në plazh: 400m

Në dyqan: 5m

Në restorant: 400m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 67 017757

Emri i pronarit

Milica Hajdukovic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën