RENT A CAR

Apartamente Nada Pejovic

Buljarica, E65, Kaluđerac, Montenegro

Numri i pyetjeve: 133 Vizita: 6108

Numri i pyetjeve: 133 Vizita: 6108

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning


Përshkrim

Apartamente janë në paqe dhe heshtje të çekiçit të vjetër në Buljaricë. Largësia nga plazhi është rreth 800 metra. Parkimi ofrohet.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 800m

Në plazh: 800m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 300m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267595638

Emri i pronarit

Nada Pejovic

Dërgo kërkesën