RENT A CAR

Apartamente Srzentic

Petrovac, Brezine

Numri i pyetjeve: 2107 Vizita: 48457

Numri i pyetjeve: 2107 Vizita: 48457

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Ne ofrojmë studio me tre krevate dhe apartamente me katër krevate.Çdo apartament ka tarracën e vet, ajer te kondicionuar, TV, internet, parking ndodhet përballë shtëpisë, shtëpia gjendet në vendbanimin Brezine në Petrovac, në një zonë shumë të qetë, mes VILA OLIVA dhe Hotel Riviera. vetëm 5 minuta më këmbë në plazhin e qytetit dhe 15 minuta më këmbë në plazh LUCICE.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 200m

Në plazh: 200m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38267268065

Emri i pronarit

Apartmani Srzentic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën