RENT A CAR

Apartamente ELLA

Igalo, Put narodnih heroja 49

Numri i pyetjeve: 1357 Vizita: 57474

Numri i pyetjeve: 1357 Vizita: 57474

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente ELLA janë të vendosura në Igalo, në pjesën e poshtme të rrugës kryesore, 350 metra nga qendra dhe plazhi, të pajisura me dy apartamente luksoze me 2 dhoma gjumi (4 + 2) me tarraca me pamje nga deti. Mundësia e organizimit të transfereve në aeroportet e Tivatit, Podgoricës dhe Dubrovnikut (Cilipi), shërbimet e makinave me qira si dhe ekskursionet në destinacionet popullore malazeze.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 350m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269261220

+38268678882

Emri i pronarit

Zorica/Tijana Mracevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën