RENT A CAR

Apartamente BURSAĆ

Krašići, Cakalovina bb

Numri i pyetjeve: 741 Vizita: 65377

Numri i pyetjeve: 741 Vizita: 65377

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Të nderuar vizitorë,

Villa Bursac në Krasic ju ofron tre apartamente krejtësisht të ndara, të pajisura plotësisht, vetëm 80 metra larg detit, në një ambient të këndshëm të shtëpive familjare. Terasa të mëdha me pamje të bukur të Gjirit, rehati, privatësi, si dhe lehtësira shtesë (ajer i kondicionuar, WiFi, TV, garazh, parking, shtrat, pishinë ranore, krevat fëmijësh) janë një bazë e shkëlqyeshme për një qëndrim të këndshëm.

Shiko për veten tënde!

Apartament 1

Për 5 persona, në katin e parë, përballë detit, dhe përmban dhomat e mëposhtme:

- kuzhinë me dhomë ngrënie

- banjo

- dhoma 1 (për 2 persona)

- dhoma 2 (për 3 persona)

- tarracë prej 18 m2.

Sipërfaqja totale 55m2.

Apartament 2

Për 5 persona, kati përdhes sipas kopshtit, dhe përmban dhomat e mëposhtme:

- kuzhine

- banjo

- dhoma 1 (për 2 persona)

- dhoma 2 (për 3 persona) i

- tarracë prej 18 m2.

Sipërfaqja e përgjithshme është 53m2.

Apartament 3

Për 8-9 persona, në katin e dytë, përballë detit dhe drejt kopshtit. Ai përmban këto dhoma:

- një kuzhinë me një dhomë ngrënie të madhe

- banjo 1

- dhoma 1 (për 2 persona)

- dhoma 2 (për 3 persona)

- banjo 2

- dhoma 3 (për 2 persona)

- dhoma 4 (për 2 persona)

- tarracë 1 nga 18 m2

- tarracë 2 e 2 m2 i

- tarracë 3 e 18 m2.

Sipërfaqja e përgjithshme 110m2.

Krasici ndodhen rreth 10 km nga aeroporti i Tivarit, kështu që transferimi mund të organizohet shumë lehtë dhe lehtësisht.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 600m

Në plazh: 80m

Në dyqan: 300m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 638944822

+381658273839

Emri i pronarit

Bursac Vukica


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 30%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën