RENT A CAR

Villa Danica

Petrovac, Brezine

Numri i pyetjeve: 2014 Vizita: 52263

Numri i pyetjeve: 2014 Vizita: 52263

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Mësoni për pushimet tuaja në Petrovac në det, edhe më të këndshëm në Villa Danica. Villa Danica ndodhet në Brezine, rruga VI nr. 18, vetëm 3 minuta nga deti në mes të 2 plazheve. Në ofertën e saj ka apartamente luksoze dhe dhoma me kuzhinë dhe banjo:

• 3 c apartamente me katër shtretër

• 1 apartament me tre krevate

• 3 apartamente dyfishe

Ambjenti i ambientit është gjithashtu i kontribuar nga terracat e bukura me bimë mesdhetare. Dhoma dhe pajisje në Villa Danica janë të pajisura me: ajer te kondicionuar, TV, internet. Çmimet për apartamente dhe dhoma janë të disponueshme. Ejani dhe relaksohuni. Taxi transferimi nga aeroporti dhe hapësira parkimi janë gjithashtu në dispozicion për ju

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimitVend

Në qendër të qytetit: 250m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 200m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268020486

+382 33 461 807

Emri i pronarit

Vukasin Zenovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën