RENT A CAR

Villa ROSA

Rafailovici, Pastrovska 18

Numri i pyetjeve: 8174 Vizita: 144144

Numri i pyetjeve: 8174 Vizita: 144144

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Villa Rosa ndodhet në qendër të Rafailovic, një minutë në këmbë në plazh, restorante, dyqane dhe kafene. Villa Rosa ka disa apartamente dhe dhoma të pajisura mirë. Apartamente kanë banjo moderne dhe kuzhina të pajisura mirë, dhe shumica kanë një tarracë me pamje nga deti dhe ajër të kondicionuar. Nëse dëshironi më shumë informacion, na shkruani.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 25m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 33 471 089

Emri i pronarit

Mira Stevanoska

Dërgo kërkesën