RENT A CAR

Apartamente NENA

Tivat, Seljanovo bb

Numri i pyetjeve: 5895 Vizita: 155119

Numri i pyetjeve: 5895 Vizita: 155119

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente tona të bukura janë të vendosura në gjirin e bukur Boka Kotorska, me diell Tivat, në bregun e Donje Seljanovës.

Banesat janë të vendosura vetëm 20 metra larg detit në udhëkryqin e tre plazheve.

Pranë janë të gjitha lehtësitë e nevojshme: disa restorante, piceri, kafene dhe dyqane, si dhe objekte të tjera turistike.

Largësia nga qendra e qytetit është 2 km ose 15 minuta. ecin.

Në ofertën tonë ka 8 apartamente të strukturave të ndryshme, nga dy deri në nëntëdhjetë dhe 3 dhoma me banjo private.

Apartamente kanë një hyrje të veçantë dhe janë të pajisura me: mini-kuzhinë, banjo, tarracë, TV kabllor dhe ajer te kondicionuar.

Ju mund të shijoni dhe të relaksoheni në një ambient të qetë dhe të këndshëm në ballkonet tona, nga të cilat mund të shijoni një pamje të mrekullueshme të detit.

Ne mund t'ju ofrojmë shërbime shtesë si mundësia e udhëtimeve varkë dhe anije përgjatë Gjirit të Boka Kotorska, si dhe noti në Shpellën e Kaltër. Ne organizojmë transferime falas nga të dyja në aeroport dhe në stacionin e autobusëve.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269401337

Emri i pronarit

Nena Samardzic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën