RENT A CAR

Apartament Olivera

e bardhë, 23 Бијела, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 154 Vizita: 8589

Numri i pyetjeve: 154 Vizita: 8589

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartament Olivera ndodhet në Bijela, vetëm në bregdet. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2, perfshin 3 dhoma gjumi, banjo, kuzhine me ngrenje dhe tarracë me pamje nga deti, është e gjërë dhe ideale për familjet që ndodhen në një mjedis shumë të qetë dhe është i përshtatshëm për 8 persona. Dhoma e parë ka një krevat dopio, ndërsa dy dhomat e tjera kanë një krevat dopio dhe një shtrat të vetëm (për një person), ndërsa dhoma ngrënie ka një krevat divan. Apartamenti eshte i pajisur plotësisht dhe ajër të kondicionuar, dhe mysafirët tanë kanë wi-fi të lirë, si dhe parkim falas.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 2m

Në dyqan: 800m

Në restorant: 600m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381637695084

+38268400096

Emri i pronarit

Olivera Vuković


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 10%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën