RENT A CAR

Apartamente Poseidon

ngushëllim, Utjeha, Bušat

Numri i pyetjeve: 1035 Vizita: 40955

Numri i pyetjeve: 1035 Vizita: 40955

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Nëse jeni duke kërkuar strehim në Mal të Zi, në bregdetin e Adriatikut, ju doni të kaloni një pushim në këtë parajsë të vogël mesdhetare ku erërat e detit dhe maleve të kalojnë dhe shpirti dhe trupi të vijnë në harmoni të plotë me natyrën e paprishur zgjedhin apartamentet tona. Ne do të përpiqemi të ju dokumentojmë harmoninë e natyrës dhe mikpritjes që janë pranë detit, atdheut kryesor të njohjes sonë përgjatë vendndodhjes së vilës sonë. Apartamente janë të vendosura në një vend të qetë ku ju mund të dëgjoni shumën e valëve dhe britmën e pulëbardha. Vilë ka parkingun e vet, si dhe mundësinë e përdorimit të një vuaj të madh. Në afërsi të menjëhershme, ka një përzgjedhje të gjerë të kafeneve, restoranteve, dyqaneve ushqimore dhe sporteve. Plazhi, i vendosur pak më poshtë vilës së Posejdon është pothuajse i përbërë, një pishinë e vogël natyrore e rrethuar me shkëmbinj është vendi i duhur për një fëmijë të vogël që mësohet të notojë. Plaza është ndriçuar gjithashtu natën, kështu që është një tjetër sfidë për notën e natës. Të gjithë mysafirët tanë mund të përdorin loungers diellit dhe cadra në plazh dhe tarraca të vogla mbi ujë për të lira. Që nga viti i kaluar në ofertën tonë kemi përfshirë edhe mundësinë e ngasjes me anije në plazhet dhe ishujt fqinj, si dhe mundësinë e organizimit të peshkimit në kanion. Uji i pastër është dhurata e vërtetë e këtij vendi, i cili është i njohur për tifozët e zhytjes dhe peshkimit nënujor. Ne do të jemi mysafirët tanë, si ushtarë të mirë në shërbim, ne zgjedhim turizmin si të ardhmen tonë dhe ne presim që ju të vini me një mbrojtës dhe padurim.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 10000m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 100m

Objektet e fundit të shikuara

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269379252

Emri i pronarit

Jadrana Petovic

Web site: www.apartmani-posejdon.com

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën