RENT A CAR

Apartamente Jançiq

Baošići, Baosici b.b. Crna Gora

Numri i pyetjeve: 1127 Vizita: 16958

Numri i pyetjeve: 1127 Vizita: 16958

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Baošići është një vend i bukur turistik në Gjirin e Kotorrit të Malit të Zi. Ata janë 20 km larg nga Aeroporti i Tivatit dhe 40 km deri në Aeroportin e Çilipit në Kroaci. Apartamente dhe dhoma janë afër detit. Apartamente janë të pajisura plotësisht, kanë një dhomë gjumi, kuzhinë, tarracë, banjo, TV, internet dhe ajer te kondicionuar. Të gjitha apartamentet kanë tarraca te bollshme. Ne ofrojmë apartamente me dy dhoma gjumi, apartamente në studio dhe dhoma. Pranë shtëpisë janë restorante, bare, dyqane, tregje dhe plazhe të mirëmbajtura. Nëse dëshironi të kaloni një pushim të qetë dhe të këndshëm, ky është një vend ideal për ju.

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 70m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

0038268626065

0038231674268

Emri i pronarit

Djuro Jancic


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 20%

Paradhëni është i pakthyeshëm kur anullohet

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën