RENT A CAR

Apartamente Popoviq

Baošići, Baošići bb

Numri i pyetjeve: 1045 Vizita: 43223

Numri i pyetjeve: 1045 Vizita: 43223

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Ne jemi të vendosur në qendër të Baošica në udhëkryq poshtë rrugës kryesore. Ekziston mundësia e marrjes me qira të një apartamenti të tërë (8 persona), vetëm apartamente (5 persona) ose dhoma me banjo dhe kuzhinë të vogël (3 persona). Çmimi varet në atë muaj që planifikoni të qëndroni dhe sa është. Parkimi ofrohet në kuadër të objektit. Plazhi dhe shitorja janë shumë afër. Viber kontaktoni: +38269446926 ***** I RI ***** I RI ***** I RI ***** I RI ***** I RI ***** I RI ***** Apartamente në breg të detit , për 4 ose 7 persona. Ka një tarracë të madhe me 55 metra katrore me karrige në kuvertë, ajër të kondicionuar, internet, TV dhe parkim. Në plazh 5 metra. Ne ofrojmë shërbime transferimi nga aeroporti, si dhe ekskursione njëditore sipas dëshirës.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit


Vend

Në qendër të qytetit: 100m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 200m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269446926

Emri i pronarit

Marko Popovic

Web site: facebook.com/popovicbaosici

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën