RENT A CAR

Apartamente bregdetare

Baošići

Numri i pyetjeve: 1878 Vizita: 41983

Numri i pyetjeve: 1878 Vizita: 41983

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti


Përshkrim

Baosici janë një fshat i vogël peshkimi në Gjirin e Kotorrit. Ata janë 20 km larg nga Aeroporti i Tivit dhe 40 km nga Aeroporti Cilipi në Kroaci. Apartamente të ndërtuara rishtas janë të vendosura në një shtëpi familjare të drejtë nga deti. Apartamente kanë një kuzhinë, një dhomë gjumi, një dhomë të gjallë, një banjo dhe çdo gjë që shkon me ta (takëm dhe pajisje për gatim, në shtrat, pishina ...), TV satelitor, internet dhe ajer te kondicionuar. Shtrat i foshnjës është në dispozicion për të gjitha apartamentet. Gjithashtu, disa apartamente gjithashtu lejojnë kafshët shtëpiake të qëndrojnë. Të gjitha apartamentet kanë tarraca te bollshme me pamje nga deti dhe janë të pajisura me mobilje të shtrojë. Ne ofrojmë 4 apartamente me dy dhoma me kapacitet 4 persona dhe një apartament në studio për 2 persona. Parkimi ofrohet në kuadër të objektit. Pranë shtëpisë ka kafene, restorante, dyqane, tregje ... Nëse dëshironi të kaloni një pushim të qetë dhe të ndjeni frymën e Mesdheut, ky është një vend ideal për ju.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 25m

Në plazh: 25m

Në dyqan: 100m

Në restorant: 100m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+381 641287413

Emri i pronarit

Anka Dabovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën