RENT A CAR

Apartamente Marko

Bar, Ulica Prva, Бар, Црна Гора

Numri i pyetjeve: 237 Vizita: 14892

Numri i pyetjeve: 237 Vizita: 14892

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

I marr me qira apartamente të lirë Susanj - Bar ndodhet 200 metra nga plazhi me ajër të kondicionuar, TV dhe një aneks kuzhine mini. Gjithashtu para apartamentit ka një tarracë, një vend parkimi dhe një kopsht. Telefoni i kontaktit: Srdjan Nedovic +382 68 852 835

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 250m

Në restorant: 300m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 852 835

Emri i pronarit

Srdjan Nedovic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën