RENT A CAR

Apartamente Mika's Seaview

Bar, 38 M2.4, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 985 Vizita: 6041

Numri i pyetjeve: 985 Vizita: 6041

Shtoni në të preferuarat

Internet

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Parkim, Sat TV, internet, ajer te kondicionuar, 50 m nga plazhi kryesor dhe 600 m nga qendra!Për turistët dhe të gjithë ata që e duan paqen, qetësinë dhe këngën e zogjve, ne ofrojmë strehim ideal ideal në një zonë të qetë dhe të gjelbër të rrethuar nga Šušnja. Apartamente të sapo rinovuara, të pajisura shumë moderne, me një pastërti superiore, do t'ju ofrojnë rehati superiore, pushime të këndshme dhe ndjesinë e shtëpisë tuaj.

Apartamentet Mika janë të përballueshme dhe ndodhen në Šušanj 50 m nga plazhi kryesor dhe disa kafene, restorante dhe restorant veçanërisht i rekomanduar Casablanca i cili ofron peshk të freskët dhe Barbecue të mirë dhe aty pranë ka zyra postare, tregje, furra dhe farmaci.

Aty pranë janë destinacione të njohura turistike si Red Beach, Sutomore dhe Veliki Pijesak.

Apartamentet e Mika tërheqin mysafirë me shije, të cilët dinë të zgjedhin strehim me një brendshme të bukur moderne dhe një vendndodhje të shkëlqyeshme.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 40m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 50m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38268393662

Emri i pronarit

Direct Booker


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 50%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën