RENT A CAR

Apartamente Stevo Nikoçeviç

Bar, ul. Bratstva Jedinstva, 13

Numri i pyetjeve: 853 Vizita: 31053

Numri i pyetjeve: 853 Vizita: 31053

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Stevo Nikoçeviq janë të vendosura në Šušnja në hyrje të Barit në rreshtin e dytë të shtëpive mbi autostradën kryesore të Adriatikut. Brenda apartamenteve, që ndodhen në katin përdhesë dhe në katin e dytë të shtëpisë familjare të familjes Nikoçeviç, ka një parking të mbuluar dhe shesh lojërash për fëmijë (përdorimi i të cilave është përfshirë në çmimin e banesës). Poshtë rrugës kryesore, plazhi është dy kilometra i gjatë me një pyll pishe, i cili është një parajsë e vërtetë për mysafirët me fëmijë. Midis plazhit dhe rrugës kryesore ka një shëtitore që çon në qendër të qytetit.
Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 500m

Në plazh: 100m

Në dyqan: 50m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+382 68 045 460

Emri i pronarit

Stevo Nikocevic

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën