RENT A CAR

Apartamente Vujosevic

Bar, 36 E851, Šušanj, Montenegro

Numri i pyetjeve: 855 Vizita: 9300

Numri i pyetjeve: 855 Vizita: 9300

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Apartamente Vujosevic janë të vendosura pranë plazhit dhe janë të dekoruara me rehati të jashtëzakonshme.

Rreth shtëpisë është një kopsht i bukur ku mund të kaloni kohën tuaj të lirë.Parking dhënë në oborr.

Ne ofrojmë të gjitha llojet e akomodimit nga dhomat në apartamente me pesë krevate. Në afërsi të shtëpisë ka më shumë restorante dhe dyqane.

Të gjitha informatat në numrin VIBER 0038269235959

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit

Vend

Në qendër të qytetit: 2000m

Në plazh: 50m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 20m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269235959

+38269235959

0038269235959

Emri i pronarit

Bodin

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën