RENT A CAR

Apartamente dhe dhoma Nikoliq

Bar, Ilino, Bar, Montenegro

Numri i pyetjeve: 192 Vizita: 9722

Numri i pyetjeve: 192 Vizita: 9722

Shtoni në të preferuarat

Përshkrim

Akomodimi ndodhet vetëm 250 metra nga plazhi i Šušanj. Ajo ofron strehim me ajër të kondicionuar me ballkon të mobiluar dhe pa Wi-Fi. Çdo njësi akomodimi ka një TV dhe një banjo private. Apartamente dhe studio kanë një kuzhinë të pajisur me zonën ngrënie. Objektet e lira Barbecue janë në dispozicion. Gjithashtu, parkimi për mysafirët tanë ofrohet. Dyqani ushqimor dhe disa restorante janë 150 metra larg. Në 150 metra nga ndërtesa, ka një stacion autobusi lokal nga ku vija e trafikut në të gjithë qytetin.

Lexo më shumë

Njësitë e akomodimit
Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 250m

Në dyqan: 150m

Në restorant: 150m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

+38269021548

+38267634998

0038230350140

Emri i pronarit

Nikolic Radovan

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën