RENT A CAR

Banesë private Civovic

Bar, Susanj

Numri i pyetjeve: 1769 Vizita: 55293

Numri i pyetjeve: 1769 Vizita: 55293

Shtoni në të preferuarat

Internet

Parking

Air conditioning

Pamje nga deti

Krevat fëmijësh


Përshkrim

Banesa private Civovic ndodhet në fshatin turistik Susanj pranë hotelit Talas dhe nën hotelin Adria. Është shumë e këndshme për pushime familjare dhe rekreacion. Ne kemi disa apartamente dhe dhoma (2-3-4 shtretër). Plazhi është rregulluar dhe përgjatë sheshit vetë është një shtrirje e pyllit me pisha që ju lejon të shijoni në diell ose në hije gjatë gjithë ditës. Në afërsi ka: fusha sportive, një palestër dhe një kurs trim në natyrë. Mundësia dhe ushqimi i bordit në restorant 20m. nga objekti. Ndërtesa ka rezervuarin e saj të ujit, kështu që ne garantojmë furnizim të vazhdueshëm me ujë. Ne po presim për ju në stacionin e autobusit ose të trenit. NGA 31.08 -> 5 € PER PERSON

Lexo më shumë

Vend

Në qendër të qytetit: 1000m

Në plazh: 350m

Në dyqan: 30m

Në restorant: 25m

Kontakt direkt me pronarin

Kontaktoni pronarin

Ju keni dërguar me sukses një pyetje.

nights (
-
)

Thirrni pronarin

069063124

030350078

Emri i pronarit

Ernad Čivović


Kushtet e rezervimit

Pagesa paraprake obligative: 0%

Paradoksi është i pakthyeshëm kur anulohet.

Detajet e pagesës

Objektet e zgjedhura

Dërgo kërkesën